Apie mus

Lotynų kalboje žodis „auditum“ turi keletą reikšmių. Mums, bendrovės steigėjams, svarbios yra „klausytis“ ir „išgirsti“. 1990-siais metais, steigdami konsultacinę įmonę, savo veiklos moto pasirinkome mintį, jog geras konsultantas pirmiausiai privalo mokėti klausytis, ką klientas sako, ir išgirsti, ką pastarasis norėjo pasakyti. Šią mintį, mūsų manymu, įprasmina lotynų kilmės pavadinimas „Auditum“, o pasirinkimo teisingumą geriausiai patvirtina nenutrūkstama ir sėkminga bendrovės veikla nuo jos įsteigimo ligi šiol.
 
Skaityti daugiau ...

Vadovas

Bendrovės vadovas ir akcininkas socialinių (ekonomikos) mokslų daktaras, docentas Arvydas Kazakevičius yra profesionalus ekonomistas, visą profesinę veiklą skyręs teorinei ir praktinei vadybai. A.Kazakevičiaus požiūris į vadybos problematiką pagrįstas ilgamečiu praktiniu darbu ir domėjimusi tokiomis sritimis kaip informacijos valdymas (finansinė bei valdymo apskaita; kompiuterinės verslo valdymo sistemos), finansų valdymas (įmonės finansų valdymas; finansinė analizė; verslo analitika), verslo valdymo modeliai (verslo vienetų valdymas [Business Unit Management]; verslo procesų vadyba [Business Process Management]; subalansuotų rodiklių sistemos [Balanced Scorecard] ).
 
Skaityti daugiau ...

Istorija

Šiandien Uždaroji akcinė bendrovė „Auditum“ yra viena seniausiai veikiančių konsultacinių bendrovių Lietuvoje. Jos gyvavimo laikas iš esmės sutampa su laisvos rinkos atgimimo ir vystymosi mūsų šalyje po nepriklausomybės atkūrimo laikotarpiu.
 
Skaityti daugiau ...