Vadovas

Bendrovės vadovas ir akcininkas socialinių (ekonomikos) mokslų daktaras, docentas Arvydas Kazakevičius yra profesionalus ekonomistas, visą profesinę veiklą skyręs teorinei ir praktinei vadybai. A.Kazakevičiaus požiūris į vadybos problematiką pagrįstas ilgamečiu praktiniu darbu ir domėjimusi tokiomis sritimis kaip informacijos valdymas (finansinė bei valdymo apskaita; kompiuterinės verslo valdymo sistemos), finansų valdymas (įmonės finansų valdymas; finansinė analizė; verslo analitika), verslo valdymo modeliai (verslo vienetų valdymas [Business Unit Management]; verslo procesų vadyba [Business Process Management]; subalansuotų rodiklių sistemos [Balanced Scorecard] ).
 
„Auditum“ vadovas išsilavinimą įgijo studijuodamas Maskvos M. Lomonosovo valstybinio universiteto Ekonomikos fakultete (1976 – 1981 m.) ir to paties fakulteto Buhalterinės apskaitos ir ūkinės veiklos analizės katedros aspirantūroje (1981 – 1985 m.).

 1985 m. kovo 29 d. A.Kazakevičiaus apgintos disertacijos tema: “Kompleksinis ūkinės veiklos vertinimas ir jo informacinis aprūpinimas (mašinų gamybos įmonių ir gamybinių susivienijimų pavyzdžiu)”.

1985 – 1992 metais A.Kazakevičius užsiėmė moksline ir pedagogine veikla Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto  Finansų ir apskaitos katedroje. 1993 metais Lietuvos mokslo taryboje buvo nostrifikuoti A.Kazakevičiaus Socialinių mokslų daktaro mokslinis laipsnis ir Pedagoginis docento vardas.

1988 metais A.Kazakevičius pradėjo konsultuoti kooperatyvų steigėjus ir vadovus, o 1990 metais įsteigė UAB „Auditum“.
 
Nuo 1992 metų A.Kazakevičius dirba vadovaujantį darbą finansų, farmacijos, energetikos, verslo valdymo ir konsultavimo sektoriuose:

• valdybos, tarybos pirmininkas AB Komercijos ir kredito banke;
• finansų ir ekonomikos direktorius AB Farmacija;
• finansų direktorius UAB Tamro;
• finansų ir ekonomikos direktorius AB Sanitas;
• generalinis direktorius AB Sanitas;
• strateginio vystymo direktorius UAB Kauno energetikos remontas;
• finansų ir administravimo direktorius AB Kauno dujotiekio statyba;
• direktorius UAB KDS grupė;
• nuo 2009 metų A.Kazakevičius grįžo vadovauti UAB Auditum.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Daugiau šioje kategorijoje: « Apie mus Istorija »

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.