Finansinės kainos nustatymas


Verslas, įmonės, akcijos taip pat yra prekės. Tokios prekės yra  specifinės dėl eilės priežasčių. Viena jų – tai specifinis kainos nustatymo mechanizmas. UAB „Auditum“ specialistų nuomone šių prekių kaina susideda iš eilės elementų, bet pagrindinis, bazinis elementas yra verslo, įmonės, akcijos finansinė kaina.

UAB „Auditum“ teikia verslo, įmonės, akcijos, akcijų paketo finansinės kainos nustatymo paslaugą.  Užsakovui mes tradiciškai siūlome „ne žuvį, bet meškerę“. Šios paslaugos Užsakovas ne tik sužino jį dominančios prekės finansinę kainą, bet ir gauna veikiantį modelį (MS Excel formate), kuriuo gali naudotis keisdamas sutartus parametrus, parinktus jo specifinės prekės įkainojimui; įvesti naujus faktinius arba planinius duomenys ir jų pagrindu sužinoti aktualų prekės finansinės kainos dydį. Tačiau kaip ir kiekviename modelyje, taip ir  Finansinės kainos nustatymo modelyje, Excel yra tik patogus ir populiarus instrumentas. Svarbiau yra sukurtas finansinis įkainojimo modelis, paremtas tiek visuotinai pripažintais vertinimo būdais, tiek Jūsų vertinamos prekės specifika.

Jeigu norėtumėte sužinoti plačiau apie šią paslaugą – parašykite mums el. žinutę adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinkite telefonu 8 698 38563

UAB "Auditum" - patirtis, konfidencialumas, atlygis už rezultatą.
 
Kitos finansų valdymo paslaugos:
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.