Finansinės kainos nustatymas


Verslas, įmonės, akcijos taip pat yra prekės. Tokios prekės yra  specifinės dėl eilės priežasčių. Viena jų – tai specifinis kainos nustatymo mechanizmas. UAB „Auditum“ specialistų nuomone šių prekių kaina susideda iš eilės elementų, bet pagrindinis, bazinis elementas yra verslo, įmonės, akcijos finansinė kaina.

UAB „Auditum“ teikia verslo, įmonės, akcijos, akcijų paketo finansinės kainos nustatymo paslaugą.  Užsakovui mes tradiciškai siūlome „ne žuvį, bet meškerę“. Šios paslaugos Užsakovas ne tik sužino jį dominančios prekės finansinę kainą, bet ir gauna veikiantį modelį (MS Excel formate), kuriuo gali naudotis keisdamas sutartus parametrus, parinktus jo specifinės prekės įkainojimui; įvesti naujus faktinius arba planinius duomenys ir jų pagrindu sužinoti aktualų prekės finansinės kainos dydį. Tačiau kaip ir kiekviename modelyje, taip ir  Finansinės kainos nustatymo modelyje, Excel yra tik patogus ir populiarus instrumentas. Svarbiau yra sukurtas finansinis įkainojimo modelis, paremtas tiek visuotinai pripažintais vertinimo būdais, tiek Jūsų vertinamos prekės specifika.

Jeigu norėtumėte sužinoti plačiau apie šią paslaugą – parašykite mums el. žinutę adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinkite telefonu 8 698 38563

UAB "Auditum" - patirtis, konfidencialumas, atlygis už rezultatą.
 
Kitos finansų valdymo paslaugos:
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.