Finansinis motyvavimas (darbo apmokėjimo ir skatinimo sistema)

Svarbi įmonės efektyvaus funkcionavimo prielaida – motyvuoti darbuotojai. Visos kompleksinės darbuotojų motyvavimo sistemos susideda iš dviejų pagrindinių dalių: finansinio ir nefinansinio motyvavimo priemonių (sistemų). UAB „Auditum“ siūlo savo paslaugas finansinio motyvavimo sistemos sukūrimui, tobulinimui arba pakeitimui.
 

Konkretus darbų pobūdis ir apimtis priklauso nuo esamos situacijos ir jūsų poreikių. Bet kuriuo atveju pradėti reikės nuo dabartinės padėties įmonėje analizės ir įvertinimo. Po šito etapo bus galima pateikti kelis bazinius sistemos kūrimo scenarijus. Užsakovui išsirinkus vieną iš siūlomų, bus pereita prie unikalios jūsų įmonei darbo apmokėjimo ir skatinimo sistemos, pagrįstos objektyviais apskaitos ir Verslo valdymo sistemos duomenimis, sukūrimo etapo.

Sudėtingiausia ir svarbiausia finansinio motyvavimo sistemos dalimi yra darbo apmokėjimo sistema. Ją galima vadinti visos darbuotojų motyvavimo sistemos pagrindu. Priklausomai nuo jos objektyvumo ir efektyvumo priklauso tiek poreikis turėti kitas motyvavimo sistemos dalis, tiek šitų motyvavimo sistemos dalių sudėtis ir sudėtingumas. Jeigu pati darbo apmokėjimo sistema turi aiškius ir pakankamus svertus skatinti svarbiausių įmonei rodiklių vykdymą, galima kalbėti apie vieno lygio premijavimo sistemą. Bet jeigu darbo apmokėjimo sistema gali tik užtikrinti tam tikro bazinio darbuotojo skatinimo poreikio patenkinimą, tada premijavimo sistemos svarba didėja, o sudėtingumas auga. Bet kuriuo atveju visa finansinio motyvavimo sistema turi būti pagrįsta objektyvių duomenų apie darbo laiko sąnaudas ir darbo rezultatus gavimu, jų apdorojimu ir darbo apmokėjimo sąnaudų paskaičiavimu. Todėl veiksminga finansinio motyvavimo sistema tiesiogiai siejasi su buhalterinės ir valdymo apskaitos sistemomis, su naudojama įmonėje verslo valdymo sistema, nes privalo naudotis minėtų sistemų duomenimis. Savo ruožtu finansinio motyvavimo sistema pateiks duomenys reikalingus finansiniam planavimui, biudžetavimui. Dėl šitų priežasčių finansinį motyvavimą (arba bent jau darbo apmokėjimo sistemą) mes traktuojame kaip svarbią įmonės finansų valdymo sudėtinę dalį.
 
Jeigu norėtumėte sužinoti plačiau apie šią paslaugą – parašykite mums el. žinutę adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinkite telefonu 8 698 38563 .
 
UAB "Auditum" - patirtis, konfidencialumas, atlygis už rezultatą.
 
Kitos finansų valdymo paslaugos:
 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.