Akcijos rinkos kainos ir pardavimo pajamų koeficientas (P/S)

Akcijos rinkos kainos ir pardavimo pajamų koeficientas (P/S ratio) yra vienas iš pagalbinių rodiklių, kurie padeda vertinti įmonės akcijas, jų pelningumą, efektyvumą ir perspektyvumą. Šio koeficiento dydis parodo kiek rinkos dalyvis sutinka mokėti už vieną įmonės pardavimų eurą pirkdamas šios įmonės akcijas. Koeficientas naudojamas greta kitų, tokių kaip akcijos rinkos kainos (P/E ratio), akcijos kainos ir pinigų srautų koeficientas (Price to CF ratio). Rodiklis naudingas tuo, kad jis stebinčia jį parodo rinkos požiūrį į konkrečios įmonės pardavimų perspektyvas išreikšdamas tai akcijos kainos dydžiu. Rodiklis svarbus tiek investuotojams tie akcijų savininkams. Kaip ir daugumai rodikliui šiam galioja taisyklė, kad atskirai paimtas jis mažai ko vertas.
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.