Pelnas prieš apmokestinimą

Pelnas prieš apmokestinimą (EBT, earnings before taxes) vienas iš dažniausiai naudojamų dydžių apibūdinančių įmonės uždirbtą pelną. Šis pelno dydis mažai kuo skiriasi nuo grynojo pelno (net income). Žinant įmonės grynąjį pelną belieka prie jo pridėti pelno mokestį ir mes gausime pelną prieš apmokestinimą (EBT, kartais dar ir PBT arba profit before taxes). Skaičiai dydžiui paskaičiuoti lengvai randami įmonės pelno (nuostolių) ataskaitoje. Šis rodiklis naudojamas, kuomet norima palyginti įmones kurios yra apmokestinamos skirtingu pelno mokesčio dydžiu. Tiesa šiuo atveju dažniau naudojamas ne pelnas prieš apmokestinimą, bet pelno prieš apmokestinimą pelningumo koeficientas.
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.