Finansinis planavimas

Kaip planavimas yra viena iš svarbių valdymo funkcijų, taip finansų planavimas yra viena pagrindinių finansų valdymo funkcijų. Pagrindiniai instrumentai su kuriais susiduriame yra finansinės prognozės, finansiniai planai ir biudžetai. Finansinės prognozės ir planai iš esmės skiriasi tik planavimo laikotarpiu, kuriam atliekamas finansų planavimas. Biudžetai nuo planų ir prognozių skiriasi tiek savo rengimo metodika, tiek turiniu bei apimtimi.
 

Mūsų turima patirtis ir žinios leidžia padėti Jums šioje sudėtingoje ir nelengvoje veikloje. Geresnė planavimo kokybė Jums padės tinkamiau pasirengti rinkos netikėtumams, bei lanksčiau į juos reaguoti. Mes siūlome pakankamai platų ir įvairų paslaugų spektrą finansinio planavimo srityje.

Siūlomas planavimo paslaugas mes skiriame į dvi svarbias dalis. Pirma, tai planavimas, kuris siejasi su pastovia Jūsų įmonės veikla, antra, tai planavimo poreikis, kuris kartas nuo karto atsiranda įvairiose veiklos srityse. Kitaip pasakius, tai būtų planavimas, kuris siejasi su įmonės valdymu ir planavimas, reikalingas priimti konkretiems sprendimams. Abi grupės svarbios, bet dažnai reikalauja skirtingo požiūrio į tą patį daiktą.

Esame įsitikinę, kad labai svarbu turėti įmonės poreikius atitinkančią planavimo sistemą, padedančią efektyviai valdyti įmonę. Taigi mūsų uždavinys yra padėti Jums realizuoti šį tikslą. Mes siūlome savo paslaugas rengiant strateginius ir operatyvinius - taktinius planus, bei juos tarpusavyje derinant, siekiant, kad trumpalaikiai veiksmai derėtų prie bendros strategijos. Tokie veiksmai leidžia efektyviai panaudoti lėšas, lanksčiai ir operatyviai reaguoti į pasikeitusias išorines ar vidines sąlygas.

Mūsų paslaugos finansinio planavimo srityje:

Veiklos finansinių prognozių ir scenarijų – alternatyvų rengimas;
Finansinių planų sudarymas;
Įmonės ( jos padalinių) biudžeto ar atskirų jo dalių sudarymas;
Konsultavimas finansinio planavimo klausimais;
Sudarytų finansinių planų, biudžetų vykdymo kontrolė;
Finansinių planų, biudžetų pagrįstumo auditas.

Jeigu norėtumėte sužinoti plačiau apie šią paslaugą – parašykite mums el. žinutę adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinkite telefonu 8 698 38563 .
 
 
UAB "Auditum" - patirtis, konfidencialumas, atlygis už rezultatą.
 
Kitos finansų valdymo paslaugos:
 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.