Finansinė analizė

Finansinė analizė - tai įmonės finansinių rezultatų ir būklės tyrimas, skirtas įvertinti pasiekimus ir perspektyvas bei aprūpinti finansų valdytojus  kokybiškai nauja informacija vadybinių funkcijų vykdymui.
Finansinė analizė yra verslo analizės dalis, atliekama remiantis įstatymais bei faktiniais veiklos rodikliais, tirianti ekonominius procesus įmonėje, jų tarpusavio ryšius bei veiklos rezultatus.
Kiekvieną gyvenimo akimirką mes susiduriame su vienokio ar kitokio pobūdžio informacija. Įmonės darbuotojai savo veikloje taip pat susiduria su didžiuliais kiekiais įmonės veiklą atspindinčios informacijos. Darbas su šia informacija reikalauja daug laiko ir pastangų, dažnai labai specifinių žinių ir įgūdžių.
 

UAB „Auditum“ finansinės analizės specialistai, turėdami ilgametę patirtį analizuojant įmonės veiklą, gali Jums pagelbėti šiame veiklos bare. Mes galime padėti Jums sutaupyti Jūsų darbuotojų laiką bei pasiūlyti savo patirtį ir įgūdžius darbe su įmonės finansine – ekonomine informacija, suteikdami finansinės / veiklos analizės paslaugas. Mes siūlome paslaugas tiek atliekant konkrečiam atvejui (ad-hoc) skirtą analizę, tiek pagalbą pastoviai atliekant tam tikras įmonės veiklos finansinės analizės užduotis. Mūsų požiūriu kiekviena įmonė yra unikali, tuo pačiu ir jai reikalingas analizės poreikis gali skirtis. Jeigu Jūsų netenkina atliekamos analizės lygis ar jos kaina neatitinka kokybės, mes pasirengę susitikti su Jumis ir rasti tinkamą sprendimą.

 
Remiantis finansine analize, įmonės gali lengviau nustatyti veiklos finansinius aspektus, įvertinti esamą padėtį bei prognozuoti galimus pakitimus. Finansinė analizė padeda atrasti veiklos gerinimo rezervus tuo pačiu didinant įmonės konkurencingumą rinkoje.

Norime pabrėžti, kad mūsų prioritetas yra kliento norų įgyvendinimas, tačiau ne bet kokia kaina. Mes neesame konkrečių komercinių produktų diegėjai, todėl turime galimybę nešališkai įvertinti poreikius ir kartu su Jumis rasti optimalius jų realizavimo būdus.

Mes esame pasirengę dalyvauti, atlikti, patobulinti, įvertinti, konsultuoti įvairiuose veiklos, finansų, valdymo analizės darbuose, kurie reikalingi Jūsų įmonei. Tame tarpe ir žemiau išvardintuose:

Finansinių ataskaitų ir finansinių rodiklių analizė;

Veiklos sąnaudų ir pardavimų apimties analizė;

Pagrindinio ir apyvartinio kapitalo naudojimo analizė;

Finansinės veiklos ir finansinės būklės analizė;

Darbo išteklių naudojimo analizė;

Pelno ir pelningumo analizė.

Atliekama analizė mūsų giliu įsitikinimu turi būti naudinga. Priklausomai nuo analizės objekto ji turi objektyviai įvertinti įmonės veiklos rezultatus, įvertinti alternatyvių projektų finansinį pagrįstumą bei jų įdiegimo finansinį rezultatą. Analizės rezultatai privalo tarnauti įmonės vadovybei efektyviau priimant sprendimus.
 
Jeigu norėtumėte sužinoti plačiau apie šią paslaugą – parašykite mums el. žinutę adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinkite telefonu 8 698 38563 .
 
UAB "Auditum" - patirtis, konfidencialumas, atlygis už rezultatą.
 
Kitos finansų valdymo paslaugos:
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.