Įmonių reorganizavimas

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus yra du pagrindiniai įmonių reorganizavimo būdai: jungimo ir skaidymo. Šie būdai numato dar po dvi reorganizavimo galimybes. Jungimo būdas realizuojamas juridinius asmenys prijungiant arba sujungiant, o skaidymo būdas - išdalijant ir padalijant.

LR Akcinių bendrovių įstatymas numatyto akcinės bendrovės ir uždarosios akcinės bendrovės atskyrimo procedūra. Atskyrimo atveju bendrovės, kuri tęsia veiklą, dalis atskiriama ir šiai daliai priskirtų turto, teisių bei pareigų pagrindu kuriama viena ar kelios tos pačios teisinės formos naujos bendrovės

 

Iš pirmo žvilgsnio variantų nėra daug. Tačiau įvairaus pobūdžio klausimų - teisinių, buhalterinių, mokestinių, organizacinių ir kt. - įmonių reorganizavimo procese iškyla tikrai daug. Todėl mes siūlome pasinaudoti įmonių reorganizavimo paslauga, kuria mes galime suteikti.

UAB „Auditum“ specialistai atliks visus būtinus darbus nuo pasirengimo iki naujų juridinių asmenų įregistravimo. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad mūsų darbuotojų kvalifikaciją ir patirtis leidžia mums siūlyti šios paslaugos atlikimą, skiriant reikiamą dėmesį finansiniams ir apskaitiniams klausimams, o ne tik dokumentavimui ir organizavimui.
 
Pagrindinius darbus galima suskirstyti į tokias grupes:

Reorganizavimo modelio paruošimas (akcininkų (savininkų) tikslų išsiaiškinimas, Bendrovės būklės analizė, veiklos organizavimo modelio keitimo pasiūlymas);

Dokumentų paruošimas (visuotinių akcininkų susirinkimų sprendimai, reorganizavimo sąlygos, nauji bendrovių įstatai, turto priėmimo perdavimo aktai, laiškai kreditoriams, pranešimai spaudoje ir kt.);

Atranka, derybos, interesų atstovavimas santykiuose su trečiomis šalimis (auditoriais, turto vertintojais, bankais, notarais, Registrų centru);

Finansinių klausimų sprendimas (finansinių reorganizavimo rezultatų prognozės, pasiūlant sprendimus; mokestinių įsipareigojimų prognozė ir optimizavimas; įvykių ir operacijų atvaizdavimo finansų apskaitoje pasiūlymai ir buhalterinių dokumentų paruošimas).

Išvardintos darbų grupės apima visą įmonės reorganizavimo procesą. Mūsų bendrovės specialistai gali atlikti tiek visus, tiek atskirus etapus.

Norėtųsi atskirai pabrėžti paskutiniojo etapo atlikimo svarbą. Tai darome dėl kelių priežasčių:

Dažno reorganizavimo priežastys būna finansinės, o rezultatų efektyvumas taip pat priklauso nuo pasiekto finansinio rezultato, kurį labai svarbu tinkamai dokumentuoti ir atvaizduoti buhalterinėje apskaitoje.
Reorganizavimas retai įvyksta be turto savininko pasikeitimo, o tai reiškia, kad mokesčių klausimus reikia išanalizuoti jau planuojant reorganizavimą, o ne mokėti po audito ar patikrinimo.
Šios reorganizavimo proceso dalies pasiūlos rinkoje surasti nepavyko.
Finansinių reorganizavimo klausimų sprendimo paslaugą galite užsisakyti atskirai, nors geriausio finansinio rezultato galima tikėtis atlikus ir Reorganizavimo modelio paruošimą. Bet kuriuo atveju, paslaugos užsakymo apimtis – Užsakovo pasirinkimas.

Jeigu norėtumėte sužinoti plačiau apie šią paslaugą – parašykite mums el. žinutę adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinkite telefonu 8 698 38563

UAB "Auditum" - patirtis, konfidencialumas, atlygis už rezultatą.
 
Kitos finansų valdymo paslaugos:
 
Daugiau šioje kategorijoje: « Finansinė analizė

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.