Individualios veiklos mokesčių skaičiuoklė 2015

Skaičiuoklė skirta individualios veiklos mokesčių skaičiavimui nuo 2015 metų pajamų (nurodomos visos patirtos išlaidos)

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
PERIODAS
Gautos pajamos
Patirtos sąnaudos
Sumokėtas VSD
Sumokėtas PSD
Apmokestinimo procentas
1% papildomas pensijos kaupimas
Priskaičiuota VSD
Mokėti VSD
Priskaičiuota PSD
Mokėti PSD
Apmokestinamas pelnas
Gyventojo pajamų mokestis 15% arba 5% (VMI)
Viso mokesčių suma
Mokestinė našta (nuo apmokestinamo pelno) %
Grynasis pelnas
 

Pasirinkimų ir skaičių paaiškinimai
Grafoje “PERIODAS“ įrašote 12 tuo atveju, jei užsiimate individualia veikla ne pirmus metus, kitu atveju įrašote skaičių mėnesių nuo veiklos įregistravimo datos.
Į lauką “Gautos pajamos” įvedate gautų pajamų sumą.
 
Į lauką “Patirtos sąnaudos” įvedate sumą, kurią galima pripažinti leidžiamais atskaitymais vykdant individualią veiklą.
Į laukus Sumkėtas PSD  (Privalomojo sveikatos draudimo įmokos) ir Sumokėtas VSD (Valstybinio socialinio draudimo įmokos) įrašote sumokėtas sumas jei šios įmokos  buvo mokamos.
Lauke Apmokestinimo procentas pasirenkate GPM tarifą, kuriuo apmokestinama Jūsų veikla: 15% tarifas taikomas „laisvųjų profesijų“ atstovamas:  5% tarifas - kitiems.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lauke „Mokestinė našta %“ matome skaičių kuris parodo sumokėtų PSD, VSD ir GPM sumų dalį pajamose, atskaičius patirtas sąnaudas.

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.