Finansų analitiko paslaugos

Darbui su Užsakovu skiriamas aukštos kvalifikacijos finansų specialistas, turintis finansų analitiko / finansininko darbo patirties. Jis atliks visas jūsų įmonėje būtinas veiklos ir  finansinės analizės funkcijas. Įvertinus įmonės poreikius, su Užsakovu suderinama, kiek orientaciniai valandų per savaitę ar dienų per mėnesį gali reikėti šio specialisto paslaugų.  Išorinis finansų analitikas, nebūdamas jūsų įmonės etatiniu darbuotoju, nesukurs netiesioginių sąnaudų, nes bus mokama tik už faktiškai suteiktas paslaugas.
 

Finansų analitikas:

• Vykdo įmonės veiklos finansinių rodiklių skaičiavimą ir analizę, pateikdamas išvadas ir pasiūlymus.
• Rengia įmonės finansinių rodiklių planus ir prognozes.
• Vykdo įmonės finansinės būklės ir veiklos analizę tokiais aspektais:
• Finansinių ataskaitų analizė ir komentarai;
• Produkto/produkcijos pardavimų, pardavimų savikainos ir kainos elementų analizė ir pasiūlymai. Pirkimų ir pardavimų analizė ir kontrolė;
• Atsargų (stygius, perteklius, atidėjimai) ir kitų apyvartinio kapitalo elementų analizė;
• Veiklos kaštų analizė, kontrolė ir pasiūlymai;
• Veiklos pelningumo klientas / produktas bei kitais pjūviais analizė ir pasiūlymai;
• Darbo resursų efektyvumo analizė;
• Pinigų srautų analizė (mokėtinų ir gautinų sumų) analizė.
• Dalyvauja įmonės planavimo procesuose. Prognozių (vidutinės ir ilgos trukmės finansinių perspektyvų modeliavimas) rengimas, biudžetų sudarymas, priėmimas ir jų kontrolė bei monitoringas.
• Dalyvauja įmonės finansinių duomenų konsolidavimo procedūrose.
• Atlieka įmonės verslo / investicinių projektų ar idėjų galimybių finansinę analizę. Rengia verslo / investicinių projektų finansinę dalį.
• Atlieka informacijos apie pavestus objektus (makroekonomikos ir mikroekonomikos lygyje ) rinkimą, kaupimą, sisteminimą ir analizę, pateikdamas išvadas ir pasiūlymus.
• Atlieka įmonės operatyvinės finansinės informacijos rinkimą ir sisteminimą.
• Ruošia įmonės poreikiams tenkinti reikalingas finansines ataskaitas / raportus (savininkams, vadovybei, specialistams ir skyrių vadovams) pagal valdymo objektus: pelnas, savikaina, pardavimai.
• Dalyvauja verslo ir finansų procesų efektyvumo vystyme.
• Dalyvauja IT verslo valdymo produktų diegime ir palaikyme.

Pateiktas sąrašas yra pavyzdinis. Kokios paslaugos, kokioje apimtyje, kokia forma reikalingos Jūsų įmonei bus galima nustatyti po Jūsų atsakymų į mūsų pateiktus klausimus. Siūlykite Jums patogų susitikimo laiką, o mes rasime galimybę atvykti.
 
Jeigu norėtumėte sužinoti plačiau apie šią paslaugą – parašykite mums el. žinutę adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinkite telefonu 8 698 38563 .
 
Kitų specialistų paslaugos
Daugiau šioje kategorijoje: « Finansų direktoriaus paslaugos

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.