Svorio matų konverteris

Skaičiuoklė skirta tarpusavyje konvertuojanti įvairius svorio matus

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
Konvertuojamas svorio vnt.
Konvertuojamo svorio vnt dydis
mg
g
kg
Tona
Tonos (JK)
Tonos (JAV)
Granai
Uncijos
Svarai
Stonai
 

Pasirinkimų ir skaičių paaiškinimai
Šioje grafoje pasirinkite norimą konvertuoti svorio vienetą.
 
Šioje grafoje nurodykite konvertuojamo svorio vieneto dydį
 
Besinaudojant svorio (masės) matų skaičiuokle (svorio (masės) matų konverteriu) Jus gali sudominti žemiau pateikta informacija.

Svorio matų vienetai uncija ir svaras pateikti lietuviu kalba. Tačiau naudojantis informacija internete ar kitur, labai dažnai juos rasime pateiktus anglų kalba ir žinoma jie bus rašomi kitaip. Tai verta žinoti.

Uncija angliškai ounce ir trumpinama kaip oz, svaras angliškai pound ir trumpinama kaip lb. Tiesa mes pateikiame pavadinimą stone (angliškai), lietuviškai kartais verčiamas kaip akmens svaras (stone pound). Stone trumpinamas kaip st.
 

Naudinga žinoti, kad akmuo (stone) tai 12 svarų (pound), o svaras (pound) tai 16 uncijų (ounce). Priklausomybės būtų tokios:

1 akmuo = 14 svarų = 224 uncijos
1 svaras = 16 uncijų

Šie svorio mato vienetai (tiksliau juos būtų vadinti masės) naudojami Jungtinėse Amerikos Valstijose, taip pat populiarūs Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje ir Airijoje. Jie vadinami avoirdupois, pavadinimas kilęs iš prancūzų kalbos avoir de pois, ką galima būtų versti kaip kad prekės parduodamos pasveriant.
 
 
 
 
 
 
Rekomenduojamos skaičiuoklės:
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.