Ploto matų konverteris

Skaičiuoklė skirta tarpusavyje konvertuojanti įvairius ploto matus

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
Konvertuojamas ploto vnt.
Konvertuojamo ploto vnt dydis
Kvadratiniai centimetrai (cm2)
Kvadratiniai metrai (m2)
Akrai
Kvadratinės pėdos
Hektarai
Kvadratiniai coliai
Kvadratinės mylios
Kvadratinaiai jardai
Arai
 

Pasirinkimų ir skaičių paaiškinimai
Šioje grafoje pasirinkite norimą konvertuoti ploto vienetą.
 
Šioje grafoje nurodykite konvertuojamo ploto vieneto dydį
 
Besinaudojant ploto matų konverteriu (ploto matų skaičiuokle) gali būti naudinga žemiau pateikta informacija.

Pirmiausia žinokime, kad tokie ploto matai kaip kvadratinė pėda, kvadratinis colis, kvadratinis jardas yra pateikti lietuviu kalba. Tačiau naudojantis informacija internete ar kitur, labai dažnai juos rasime pateiktus anglų kalba ir žinoma jie bus rašomi kitaip. Tai verta žinoti.

Kvadratinis colis angliškai square inch ir trumpinamas kaip in2, kvadratinė pėda angliškai square foot ir trumpinama kaip ft2, kvadratinis jardas angliškai square yard ir trumpinamas kaip yd2.
 

Naudinga žinoti, kvadratinė mylia tai 640 akrų, o akras tai 4840 kvadratinės jardai, arba 43560 kvadratinės pėdos. Kvadratinė pėda  tai 144 kvadratiniai coliai. Priklausomybės būtų tokios:

1 kvadratinė mylia = 640 akrai
1 akras = 4840 kvadratiniai jardai = 43560 kvadratinės pėdos
1  kvadratinis jardas = 9 kvadratnės pėdos = 1296 kvadratiniai coliai
1 kvadratinė pėda  = 144 kvadratiniai coliai

Akras anglų kalba rašoma, kaip acre, o trumpinama kaip ac arb A. Kvadratinė mylia angliškai rašoma kaip square mile ir trumpinama kaip sq mi.
 
 
Rekomenduojamos skaičiuoklės:
 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.