Nemokami produktai

Asmeninis biudžetas

asmeninių finansų biudzetas

Plačiai žinomas teiginys: kontroliuoti ir sekti savo pajamas bei išlaidas yra pozityvus užsiėmimas. Nepriklausomai nuo pajamų dydžio ir galimybių investuoti, labai naudinga žinoti savo išlaidų struktūrą. Net ir turėdami vienintelį pajamų šaltinį, bet nekreipdami dėmesio į savo pajamas ir išlaidas, darytumėte klaidą. Pajamų ir išlaidų kontrolei puikiai tinka biudžeto naudojimas, o biudžeto duomenų analizės rezultatus galėsite taikyti darydami išlaidas ateinančiais laikotarpiais, stengdamiesi išleisti mažiau reikmėms, kurioms išleidote per daug, arba nekreipti dėmesio į tam tikrus išlaidų straipsnius, nes jiems išleidžiate nereikšmingas sumas.

Skaityti daugiau ...

Asmeninių finansų suvestinė


asmeninių finansų suvestinė

Asmeninių piniginių lėšų laikymas tik mokėjimo kortelės sąskaitoje ar grynųjų pinigų pavidalu nėra naudingas šių lėšų savininkui. Abiem atvejais jūsų pinigų vertę kasmet mažina infliacija, o pinigų laikymas banko sąskaitoje taip pat papildomai kainuoja. Siekiant savo uždirbtus ir sutaupytus pinigus apsaugoti nuo išvardintų grėsmių rekomenduotina juos „įdarbinti“, investuojant į skirtingus finansinius instrumentus, pvz.: indėliai bankuose ar kredito unijose, obligacijos, akcijos ir t.t. Taip jūs tapsite pažengusiu asmeninių pinigų valdytoju, bet susidursite su poreikiu vesti savo piniginių lėšų apskaitą. Šios užduoties atlikimą jums palengvins skaičiuoklė Asmeninių finansų suvestinė.

Skaityti daugiau ...

Infliacija ir pinigų kaina

Infliacija

Skaičiuoklės pagalba galima įvertinti pinigų nominalios ir realios vertės pokyčius per praėjusį arba būsimą laikotarpį, įvertinant buvusią arba prognozuojamą infliaciją. Skaičiuoklė įvertins analizuojamos pradinės pinigų sumos praradimus dėl infliacijos, atsižvelgiant į apskaičiuotas realias palūkanų normas bei apskaičiuos realių palūkanų dydį.

Skaityti daugiau ...