Būtino stažo netekto darbingumo (invalidumo) pensijos skaičiuoklė

Skaičiuoklė skirta būtino stažo netekto darbingumo (invalidumo) pensijos dydžio skaičiavimui

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
ĮVESKITE SAVO AMŽIŲ
ĮVESKITE SAVO AMŽIŲ
Reikalingas minimalus stažas netekto darbingumo (invalidumo) pensijai
Reikalingas būtinasis stažas netekto darbingumo (invalidumo) pensijai
 

Pasirinkimų ir skaičių paaiškinimai
Tiek pirmoje, tiek antroje lentelės grafose būtinai nurodykite savo amžių. Tik tai padarę ir paspaudę žemiau esantį mygtuką "Skaičiuoti" sekančiose grafose suskaičiuosite jums reikalingo būtino ir minimalaus stažo normą.
 
 
Šioje grafoje pateikiama jums reikalingo minimalaus stažo norma metais (ir mėnesiais) netekto darbingumo (invalidumo) pensijai gauti.

 

Šioje grafoje pateikiama jums reikalingo būtinojo stažo norma metais (ir mėnesiais) netekto darbingumo (invalidumo) pensijai gauti.

 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.