Finansinių rezultatų ir ataskaitų prognozavimo modelis "Auditum PRG"

Auditum PRG pritaikyta pasiskaičiuoti planuojamus Pelno (nuostolių) ataskaitos, Balansinės ataskaitos rodiklius ir Grynųjų pinigų srautus einamiesiems metams ir keturiems metams į priekį. Auditum PRG yra modeliavimo elementus turinti skaičiuoklė. Būsimųjų laikotarpių prognoziniai rezultatai skaičiuojami remiantis keleto praėjusių metų ir einamųjų metų turimais ataskaitiniais skaičiais. Prognozuojamus įmonės rezultatus skaičiuoklėje automatiškai įtakoja trys objektyvūs išoriniai faktoriai (pelno mokesčio tarifas, metinė infliacija ir bendrojo vidaus produkto augimas). Minėtų faktorių dydį kiekvienam prognozuojamam laikotarpiui pasirenka vartotojas.
 

Platesnį skaičiuoklės aprašymą galite atsisiųsti paspaudę čia.

 
  • Vartotojo darbo patogumui ir greitumui padidinti naudojamas sustambintas veiklos apskaitos dydžių grupavimas, supaprastintos finansinės formos, o vartojami apskaitiniai dydžiai suderinti su naudojamais VAS patvirtintose ataskaitose.
  • Skaičiuoklės Mini pinigų srautų modelis leidžia gauti grynųjų pinigų srautų prognozę, nerengiant pilnos pinigų srautų ataskaitos prognozės. 
  • Auditum PRG galimybių panaudojimas tiesiogiai priklauso nuo kokybiškai pasirinktų koregavimo dydžių. Korekcijos atliekamos įvedant absoliučius skaičius arba koeficientus. Svarbiausių rodiklių koregavimui galima pasirinkti ne vieną faktorių.

 

Auditum PRG skaičiuoklės kaina  40 Eur .

Pirkti skaičiuoklę

Skaičiuoklę galime adaptuoti jūsų verslo prognozavimui ir valdymui, priderindami prie specifinių poreikių.

 


Norėdami įsigyti skaičiuoklę ir mokėti bankiniu pavedimu (o ne PayPal sistema) bei gauti sąskaitą-faktūrą, atsiųskite mums elektroninį laišką su savo rekvizitais bei kontaktais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jeigu nesinaudojate Microsoft Outlook arba Outlook Express įrankiu, paspauskite nuorodą "siųsti laišką" ir laiško tekstą nukopijuokite į jūsų naudojamą el. pašto dėžutę (gmail, yahoo, aol ir tt.) ir atsiųskite mums el. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


 
 
Sėkmės Jums ir Jūsų verslui.
Pagarbiai UAB „Auditum“

Kitos finansinių rodiklių skaičiuoklės

 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.