Darbo apmokėjimo ir skatinimo sistema "Auditum DAPS/KR"

Jūsų dėmesiui pateikiamas praktikoje išbandytas ekonominis-finansinis sprendimas, skirtas laikinės ir vienetinės darbo apmokėjimo formos naudojimui, susiejant šias darbo apmokėjimo formas su skatinimų už bendrus įmonės ir individualius darbuotojo darbo rezultatus.
 

Siūlome naudotis laikine-koeficientų-priedų sistema. Šis sprendimas pagrįstas tokiomis galimybėmis:
a)  Kiekvienam darbuotojui yra nustatoma pastovi sutartinė (etatinė, bazinė) mėnesinė alga, kuri fiksuojama darbo sutartyje;
b)  Kiekvienai pareigybei nustatomas pareiginis koeficientas, kuris tiesiogiai lemia priskaitomos mėnesinės algos dydį;
c)  Sudaroma svarbiausių įmonei finansinių rodiklių sistema, pagal kuriuos kontroliuojamas bendrų įmonės rezultatų pasiekimas;
d) Naudojantis rodiklių svorio ir svarbumo koeficientais apskaičiuojamas kompleksinis rezultatų rodiklis (KR), kuris didina arba mažina priskaitytos mėnesinės algos dydį;
e)  Vadovaujantis įmonėje patvirtinama nuobaudų-priedų sistema, mėnesinės algos dydis dar kartą koreguojamas jį mažinant arba didinant.
f)   Visi koeficientai lengvai keičiami, pritaikant juos naudoti įmonės mastu, padalinio lygyje arba konkrečiam darbuotojui;
g)  Principinis sistemos modelis funkcionuoja nepriklausomai nuo pasirinktų galimybių skaičiaus.
Tokiais principais pagrįstos sistemos sėkmingai naudojamos prekybinėse ir paslaugų įmonėse. Jos ne tik gerai atlieka savo funkcijas, bet ir lengvai suprantamos ir priimamos darbuotojų.

Siūlomas produktas pirmiausia yra ekonominis-finansinis sprendimas. Tik naudojimosi juo forma yra skaičiuoklė Excel formate. Trumpą instrukciją galite atsisiųsti paspaudę čia.

Auditum DAPS/KR kaina - 40 Eur.

Pirkti skaičiuoklę

Į krepšelį

Jeigu siūlomas sprendimas iš esmės atitinka jūsų poreikius, bet nerealizuoja kažkokių specifinių individualių sprendimų, mūsų specialistai padarys tai už konkurencingą kainą. Savo susidomėjimą sprendimu galite patvirtinti parašę mums žinutę.

 


Norėdami įsigyti skaičiuoklę ir mokėti bankiniu pavedimu (o ne PayPal sistema) bei gauti sąskaitą-faktūrą, atsiųskite mums elektroninį laišką su savo rekvizitais bei kontaktais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jeigu nesinaudojate Microsoft Outlook arba Outlook Express įrankiu, paspauskite nuorodą "siųsti laišką" ir laiško tekstą nukopijuokite į jūsų naudojamą el. pašto dėžutę (gmail, yahoo, aol ir tt.) ir atsiųskite mums el. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


 
 
Sėkmės Jums ir Jūsų verslui.
Pagarbiai UAB „Auditum“

Kitos finansinių rodiklių skaičiuoklės

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.