Sveiki atvykę

Daugeliui lankytojų šis pranešimas gali būti neaktualus. Tačiau mes jį rašome, nes norime dar kartą priminti sau ir pakartoti kitiems, kad kiekvienas darbas turi prasmę. Norėjosi parašyti – naudingas darbas, bet neparašiau. Tiesiog sunku įsivaizduoti nenaudingą darbą. Aišku, visos taisyklės turi išimtys. Jus galite priminti Sizifo darbo egzistavimą. Gal dar ką nors panašaus. Tačiau tai bus išimtys. O taisyklė yra teisinga - kiekvienas darbas turi prasmę.
 
Žinutės rašymo priežastis labai paprasta - mes atnaujinome savo svetainę. Tačiau joje atsirado kažkas netipinio mūsų merkantiliam pasauliui. Mes siūlome keletą nemokamų produktų ir viešai prieinamą galimybę naudotis finansinių rodiklių skaičiuoklėmis.

Taigi, mes padarėme kažkiek darbo, kad kiekvienas norintis galėtų pasiskaičiuoti santykinius finansinius rodiklius, padedančius nustatyti verslo būklę pagal vieną ar kitą požymį. Jus galite pateikti savo komentarą tiek dėl rodiklių
sudėties, tiek dėl jų naudingumo. Bet savo poziciją mes išsakome iš anksto ir pakankamai aiškiai – esame už santykinius finansinius rodiklius. Jais galima naudingai pasinaudoti. Tai galima traktuoti kaip pirmą žingsnį finansų valdymo linkme. Tik pirmą ir tik žingsnį, bet teisinga kryptimi. Štai mes ir išsidavėme. Taip, mes norėtume, kad visi finansų rinkos dalyviai pradėtų naudotis tinkamais instrumentais. Arba bent jau naudotis kažkuo, kas leidžia suprasti savo verslo finansų, savo asmeninės finansinės būklės situaciją. Kol kas mes siūlome pratintis stebėti, analizuoti ir kontroliuoti savo verslo finansus. Galite skaičiuoti santykinius finansinius rodiklius šiame puslapyje, galite atsisiųsti keletą naudingų skaičiuoklių, padėsiančių jums atlikti įprastus profesionaliems finansininkams veiksmus: nustatyti lūžio tašką ir išnagrinėti savo verslo pelno susiformavimo struktūrą.  Galite atsisiųsti ir naudotis šiek tiek sudėtingesne, pakankamai kompleksine finansinių rodiklių skaičiuokle Auditum ratio 100, kurioje rasite daugiau kaip šimto finansinių rodiklių skaičiavimo galimybę. Tiesa, už šios skaičiuoklės naudojimą mes norėsime šiek tiek užmokesčio, bet tai pakankamai simboliška suma, kuri turėtų padėti atbaidyti tingius studentus, bet nesukeltų rūpesčio norintiems turėti realią naudą savo verslui. 

Kviečiame pasinaudoti mūsų puslapio teikiamomis galimybėmis. Jums tik reikės užsiregistruoti vartotojais. Būtų naudinga sužinoti jūsų nuomonę bet kuriuo klausimu, kuris siūlomas vienaip ar kitaip spręsti šio puslapio pagalba. Kaip atrodys puslapis šių metų pabaigoje – priklausys nuo jūsų komentarų, nuo jūsų domėjimosi vienu ar kitu produktu. Tai, kas bus jums naudinga bus vystoma ir toliau, o kas nesukels susidomėjimo – išnyks iš puslapio turinio. Sekite mūsų siūlomus produktus. Pirmiausiai planuojame pateikti kelis naujus nemokamus produktus. Taip, jus atspėjote. Ir iš kur toks įžvalgumas – tai bus eilinės skaičiuoklės. Mes neatrandame Amerikos, bet nenustebkite – didžiosiose rinkose – Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijos Federacijoje – skaičiuoklės yra labai populiarios. Mums tai nėra nepaaiškinamas fenomenas. Tiesiog, jos pakankamai paprastos, patogios ir naudingos. Tiesa, ir pigios.

Tikimės sudominti lankytojus ne tik „nemokamu sūriu“, (ne, ne, nebijokit – spąstų tikrai nėra!), bet ir savo teikiamomis paslaugomis. Dalis jų dar nėra populiarios rinkoje. Tačiau esame įsitikinę – tai tik laiko klausimas, kada taps įprasta pirkti atviroje rinkoje finansų valdymo paslaugas. Juk ne taip seniai buvo pakankamai drąsu įsivaizduoti įmonę be savo buhalterijos. Šiandien tai kasdienybė. Todėl ir mūsų paslaugų ateitis rinkoje šviesi. Mes tuo tikime. Beliko įtikinti rinką.

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.