Finansinės analizės sistema "Auditum Ratio 47s"

Skaičiuoklė Auditum Ratio 47s H&V skirta atlikti verslo rezultatų finansinę analizę. Skaičiuoklė skirta darbui su Sutrumpintos formos finansinėmis ataskaitomis. Tai efektyvus instrumentas vertinti įmonės finansinę būklę.
 
SKAIČIUOKLĖS AUDITUM RATIO 47s H&V PAGALBA, JŪS GALĖSITE:
 
♦ Atlikti keturių finansinių laikotarpių Balanso ir Pelno (nuostolių) ataskaitų:
 
  • horizontalią (dinamikos) analizę;
  • vertikalią (struktūros) analizę;
 
 ♦ Suskaičiuoti pagrindinius santykinius finansinius rodiklius:
 
  • pelningumo,
  • apyvartumo,
  • likvidumo,
  • mokumo,
  • stabilumo,
  • vertės,
  • efektyvumo
  • bankroto tikimybės.
 
 ♦ Susiformuoti bet kurių pasirinktų finansinių rodiklių kitimą atskirose ar apjungtose rodiklių diagramose.

Šiomis galimybėmis naudositės suvedę į skaičiuoklę sutrumpintos Balanso ir Pelno (nuostolių) ataskaitų duomenys ir penkis papildomus apskaitinius rodiklius.

Skaičiuoklės darbalaukių vizualizaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

Skaičiuoklės Auditum Ratio 47s H&V kaina 11 Eur .

Pirkti skaičiuoklę

Norėdami išbandyti skaičiuoklę, parsisiųskite nemokamą demo versiją. Tai galite padaryti čia

 
Svarbu: Parsisiuntę skaičiuoklės demo versiją jūs galėsite matyti skaičiuoklės panaudojimo rezultatą pagal suvestus pavyzdinius duomenys, tačiau rezultatų apskaičiavimo formules bei komentarus turėsite tik įsigiję skaičiuoklę Auditum Ratio 47s H&V.
 
Svarbu: Skaičiuoklės pateiktos .xlsx formate, todėl jei Jūsų MS Office programinė įranga nepalaiko šio formato dokumentų, siūlome atsisiųsti papildomą Office sistemos suderinimo paketą, kurį įdiegę savo kompiuteryje galėsite naudotis mūsų siūlomomis skaičiuoklėmis. Atsisiųsti paketą
 
Norėdami įsigyti skaičiuoklę ir mokėti bankiniu pavedimu (o ne PayPal sistema) bei gauti sąskaitą-faktūrą, atsiųskite mums elektroninį laišką su savo rekvizitais bei kontaktais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 
Jeigu nesinaudojate Microsoft Outlook arba Outlook Express įrankiu, paspauskite nuorodą "siųsti laišką" ir laiško tekstą nukopijuokite į jūsų naudojamą el. pašto dėžutę (gmail, yahoo, aol ir tt.) ir atsiųskite mums el. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 
Jeigu norite įsigyti kitokias funkcijas atliekančią skaičiuoklę, spauskite šią nuorodą "parduodamos skaičiuoklės".

Jūs taip pat galite užsisakyti Jums reikalingos skaičiuoklės parengimą. Norėdami užsakyti individualios skaičiuoklės parengimo paslaugą atsiųskite mums elektroninį laišką, kuriame nurodykite savo kontaktinę informaciją, kurią mes galėtume naudoti norėdami su Jumis susisiekti. Laišką siųskite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.