Įvairios skaičiuoklės: paprasta, bet naudinga

Nors mūsų svetainėje šis posakis gali atrodyti ne vietoje, tačiau norime pastebėti – skaičiuoti galima ne tik pinigus ar sudėtingesnius finansinius reiškinius. Dažnai rekomenduojama skaičiuoti visai kitokiais matais nei pinigai pagrįstus dalykus. Taigi apie matus. Manome atsiras ne vienas lankytojas, kuris nuoširdžiai stebėsis, kad kitose pasaulio šalyse tokie įprasti matų vienetai kaip metras, kilogramas ar litras, būtų gana didelė egzotika. Maža to, jais tiesiog nesinaudojama. O naudojami mums neįprasti, dažnai nelabai žinomi mato vienetai – pėdos, svarai, galonai. Paminėtieji neturi nieko bendro nei su kūno dalimis, nei su pinigais. Tai populiarūs imperinėje matų sistemoje naudojami matų vienetai. Europoje šia sistema naudojamasi Jungtinėje Karalystėje. Šiais laikais galima sakyti visai netoli. Todėl spėjame, kad kartais atsiranda poreikis suprasti, kiek daug alaus išgėrė buvęs kaimynas kitoje gatvės pusėje, o dabar kaimynas kitoje Europos Sąjungos pusėje, t.y. emigravęs į Jungtinę Karalystę tūlas lietuvis.
 
Nors pavyzdys nelabai atitinka laikmečio dvasią, todėl pateikime kitą: jums kartais reikia suprasti kokį atstumą iš tikro nubėgo buvusį Jadvyga, dabar save vadinanti Jane, gyvenanti šalia Haid parko ir besigirianti rytais nubėganti nemažiau 5 mylių. Nežinome kaip jus, bet mes stipriai suabejotume Jadvygos nuoširdumu. Nes 5 mylios yra lygios 8 kilometrams ir beveik 50 metrų. Todėl jei mūsų pavyzdžio herojė nėra profesionali ilgų atstumų bėgikė, tokie skaičiai neatrodo patikimai. Juokas juokais, tačiau skirtingų matavimo sistemų naudojimas gali sukelti rimtesnių rūpesčių. Nes skirtingais matų vienetais galima apibūdinti labai įvairius dydžius. Todėl mes siūlome naudotis Temperatūros matų, Ploto matų, Svorio matų, Tūrio matų ir Ilgio matų konverteriais. Rekomenduojame nepamiršti mūsų svetainės adreso, besisvečiuojant imperinę matų sistemą naudojančiose šalyse, nes jums gali būti naudingi mūsų siūlomi matų konverteriai.

Tarp matų konverterių mūsų svetainėje galima surasti svorio matų konverterių grupę. Ją dar kartą paminėjome dėl vienos išskirtinės priežasties. Būtent svorio matai mums priminė lyg ir ne visai naują anekdotą (mūsų svetainėje jis patalpintas jau keletas mėnesių): „Šiandien žmona skaičiavo šeimos biudžetą. Paaiškėjo, jog pusę pinigų ji išleidžia maistui, o kitą pusę – kad numestų nereikalingą svorį...“ O tai jau tiesioginio ryšio tarp pinigų kiekio, kurį kontroliuoti įvairiais būdais mes siūlome, ir gyvenimo būdo akivaizdus įrodymas. Mes ir vėl rimtai šmaikštaujame. Tačiau ir rimtai, ir nelabai rimtai (gal net visai nerimtai) į svorio klausimus reaguojantis tautiečiai turi galimybę pradėti ieškoti ryšio tarp savijautos – svorio – laisvų pinigų kiekio, naudodamiesi naujausiomis mūsų siūlomomis skaičiuoklėmis, kurias įvardijame kaip sveikos gyvensenos skaičiuokles. Šioje grupėje kol kas tik dvi skaičiuoklės: Reikiamo kalorijų kiekio ir Kūno masės indeksas. Ar pildysime šią naujausią grupę, priklausys nuo jūsų mieli lankytojai. Jeigu matysime jūsų susidomėjimą, naujų skaičiuoklių grupėje sveikos gyvensenos skaičiuoklės tikrai atsiras. O kol kas siūlome naudotis jau paruoštomis.

Sėkmės
„Auditum“ komanda

 

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.