Pelno (nuostolių) ataskaitos prognozavimo įrankis "Auditum PN prognozė"

Pelno (nuostolių) ataskaitos prognozavimo įrankis, pagal trejų metų duomenys suskaičiuojantis galimus ataskaitos variantus keturiais statistiniais būdais [ekstrapoliacijos (vidutinių absoliučių), ekstrapoliacijos (vidutinių tempų), Trendo funkcijos, paprastojo aritmetinio vidurkio] sekantiems finansiniams metams, leidžiantis pasirinkti bazinį variantą ir jį koreguoti, kas leidžia gauti penktą ataskaitos prognozę, labiausiai tikėtina prognozę skaičiuojančio (eksperto) nuomone.
 

Skaičiuoklės vizualizaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

Skaičiuoklės Auditum PN prognozė kaina 8 Eur .

Pirki skaičiuoklę

Svarbu: Skaičiuoklės pateiktos .xlsx formate, todėl jei Jūsų MS Office programinė įranga nepalaiko šio formato dokumentų, siūlome atsisiųsti papildomą Office sistemos suderinimo paketą, kurį įdiegę savo kompiuteryje galėsite naudotis mūsų siūlomomis skaičiuoklėmis. Atsisiųsti paketą

 
Norėdami įsigyti skaičiuoklę ir mokėti bankiniu pavedimu (o ne PayPal sistema) bei gauti sąskaitą-faktūrą, atsiųskite mums elektroninį laišką su savo rekvizitais bei kontaktais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 
Jeigu nesinaudojate Microsoft Outlook arba Outlook Express įrankiu, paspauskite nuorodą "siųsti laišką" ir laiško tekstą nukopijuokite į jūsų naudojamą el. pašto dėžutę (gmail, yahoo, aol ir tt.) ir atsiųskite mums el. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 
Jeigu norite įsigyti kitokias funkcijas atliekančią skaičiuoklę, spauskite šią nuorodą "parduodamos skaičiuoklės".

Jūs taip pat galite užsisakyti Jums reikalingos skaičiuoklės parengimą. Norėdami užsakyti individualios skaičiuoklės parengimo paslaugą atsiųskite mums elektroninį laišką, kuriame nurodykite savo kontaktinę informaciją, kurią mes galėtume naudoti norėdami su Jumis susisiekti. Laišką siųskite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.