„Revolut” savo verslo klientams jau padėjo sutaupyti per 12 mln. eurų bankinių mokesčių

  • Revolut Verslui” Europos įmonėms jau padėjo sutaupyti daugiau kaip 12 mln. eurų, kuriuos jos būtų išleidusios bankiniams mokesčiams;
  • Verslo klientams pristatomas įrankis „Revolut Connect”, kuris leis kurti tiesiogines sąsajas su norimomis apskaitos ar verslo valdymo programomis;
  • „Revolut” verslo sąskaitas kasdien atsidaro apie 120 naujų verslo klientų, iš viso naudojasi jau 60000

Vilnius, birželio 21, 2018

Revolut, greičiausiai Europoje augantis fintech startuolis, savo verslo klientams jau padėjo sutaupyti daugiau kaip 12 mln. eurų, kuriuos įmonės būtų išleidusios bankiniams mokesčiams. „Revolut” verslo sąskaitos buvo pristatytos praėjusių metų birželį.

Taip pat šią savaitę startuolis verslo klientams pristatė naują įrankį „Revolut Connect”, leidžiantį „Revolut” verslo sąskaitas tiesiogiai susieti su kasdien įmonėse naudojamomis apskaitos ar komunikacijos programomis. Londone įkurtas startuolis kasdien atidaro apie 120 sąskaitų naujiems verslo klientams, ir šiandien jų turi jau per 60 000.

Verslo klientai atvirų programavimo sąsajų (API) dėka galės automatizuoti ir dažniausiai atliekamas savo kasdienes užduotis ir įmonės darbo procesus; tokius kaip periodinis atlyginimų išmokėjimas, atsiskaitymai su klientais, bei momentiniai priminimai ir pranešimai apie bet kurią iš atliekamų operacijų.

„Vis daugiau modernių kompanijų renkasi savo buhalteriją tvarkyti internetu, kas tikrai yra daug paprasčiau ir patogiau”, - teigia Andrius Bičeika, „Revolut” verslo plėtros vadovas ir vienas iš „Revolut Verslui” produkto kūrėjų. „Nuo sąskaitų išrašymo iki metinių balansų skaičiavimo - šiandien galima rasti specialias programas bet kuriai iš versle atliekamų operacijų. „Revolut” šįkart suteikia galimybę sujungti savo verslo sąskaitą su populiariausiomis programomis pasaulyje, tokiomis, kaip „Xero“, ir automatizuoti dažniausiai atliekamas užduotis, kad būtų galima taupyti darbuotojų laiką ir įmonės pinigus”, - aiškina A. Bičeika.

Šiuo metu „Revolut” siūlo automatinę sąskaitos integraciją su apskaitos programa „FreeAgent”,  bei vidinės komunikacijos programa „Slack”. Testuojama integracija ir su apskaitos programa „Xero”, o ateityje planuojama integruoti eilę kitų programų, tarp kurių -  „ClearBooks”, „Sage”, „FreshBooks”, „Quaderno”, „ZohoBooks”, „KashFlow” ir kitos. Be to, kiekviena kompanija gali naudotis atviromis programavimo sąsajomis (API), ir su „Revolut” sąskaita susieti savo pačių naudojamas programas

Ypatingas dėmesys skiriamas ir duomenų apsaugai: kaskart, kai įmonės naudoja „Revolut Connect” įrankį tam, kad galėtų susijungti su išorinėmis programomis, jos gali pačios pasirinkti, kuriais duomenimis nori dalintis, ir gali dalijimąsi duomenimis bet kada nutraukti. Visas šis procesas valdomas „Revolut” verslo paskyroje.

„Mūsų tikslas - paversti „Revolut” įrankį verslui atvira bankininkystės platforma, kad įmonės galėtų ant jos kurti ir vykdyti sau reikalingas paslaugas. Toks verslo tvarkymas ypač palengvina tarptautinių kompanijų veiklą, padeda taupyti ne tik pinigus, bet ir laiką. Kaip su savo paslauga individualiems vartotojams, taip ir su įrankiu verslui, siekiame visiškos kontrolės ir lankstumo. Tikimės, kad ilgainiui „Revolut” verslo įrankis sukels tokį patį perversmą, kaip kad asmeninių finansų tvarkyme”, - kalba A. Bičeika.

APIE REVOLUT

„Revolut“ veiklą pradėjo 2015 liepą, pristatę pasauliui ambicingą tikslą reformuoti bankinį sektorių. „Revolut“ klientai gali mobiliosios programėlės pagalba vos per minutę atsidaryti einamąją sąskaitą, leisti pinigus 150-ia valiutų visame pasaulyje be papildomų mokesčių, aplikacijoje vienu metu laikyti ir valdyti iki 25-ių valiutų ir jas keisti naudojantis realiu - tarpbankiniu - valiutų kursu.

Per mažiau nei trejus metus  Londone įkurta įmonė visoje Europoje jau pasiekė 2 mln. vartotojų, kurie atliko per 100 mln. operacijų, kurių bendra vertė šiandien jau siekia 16 mlrd. JAV dolerių. Vienas iš greičiausiai augančių FinTech startuolių pasaulyje jau sulaukė 336 mln. JAV dolerių iš tokių investuotojų kaip „Index Ventures”, „Ribbit Capital”,  „Balderton Capital” ir „DST Global”.

Nuotraukos: https://www.flickr.com/photos/revolutbaltics/

Daugiau informacijos:

Ieva Elvyra Kazakevičiūtė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau šioje kategorijoje: « Kodel verta įsigyti skaičiuokles

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.