Kūno masės indeksas

Skaičiuoklė skirta kūno masės indekso skaičiavimui

Prašome užpildyti laukelius mėlynuose rėmeliuose
Įveskite svorį (kilogramai)
Įveskite ūgį (centimetrai)
Kūno masės indeksas (KMI)
Galima KMI interpretacija
 

Pasirinkimų ir skaičių paaiškinimai
Kūno masės indeksas (KMI) paskaičiuojamas lengvai ir paprastai, bet nepaisant to jis pateikia nemažai naudingos informacijos. KMI apskaičiuojamas kūno svorį (masę) kilogramais padalinus iš ūgio metrais kvadratu. Taigi formulė būtų tokia:
 

Kūno masės indeksas skaičiuojamas pagal tą pačią formulę tiek vyrams, tiek moterims. Indeksą rekomenduojama skaičiuoti ne anksčiau kaip nuo 18 metų iki - sakykim - 65 metų. Kaip taisyklė indekso reikšmė tarp 20 ir 25 laikoma gera, žemesnė gali reikšti kad Jūs sveriate per mažai ir atvirkščiai, indekso reikšmei viršijus 25 ribą, laikoma, kad Jūs sveriate šiek tiek per daug. Yra daug populiarių lentelių, kurios graduoja indekso reikšme, žemiau pateikiame vieną iš jų. Bet patariame tai laikyti viso labo įdomia informacija ir bet kuriuo atveju prieš priimant atsakingus sprendimus pasitarti su gydytoju ar dietologu.
 

 
 
Rekomenduojamos skaičiuoklės:

Reikiamo kalorijų kiekio skaičiuoklė

Daugiau šioje kategorijoje: « Reikiamo kalorijų kiekio skaičiuoklė

Palikite komentarą

Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai yra privalomi ir turi būti užpildyti. Komentaruose naudoti HTML kodą yra draudžiama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau

Sutinku

Slapukai, tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.